Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/r/e/u31059/public_html/webhosting/include/function.php on line 23
Krok: Voľba produktu ->  Platobné informácie ->  Kontaktné údaje ->  Kontrola ->  Odoslanie   

Objednávka

Doména    www..
Chcem registrovať novú doménu
previesť od iného poskytovateľa
registráciu a správu domény si zabezpečím sám
Zrýchlená registrácia
iba u .sk domény - Najrýchlejšia cesta k doméne prečítajte si popis dole.
Doména bola uhradená
Zaškrtnite v príade že udržiavací poplatok za doménu máte uhradený.
Produkt

Údaje o voľnosti domény nemusia byť presné sú získavané z databáz správcov jednotlivých domén prvej úrovne. Za ich správnosť nenesieme žiadnú zodpovednosť.
Doména - zadajte názov domény - môže obsahovať znaky a-z čísla 0-9 a znak - pričom tento znak nesmie byť na začiatku ani na konci názvu. Názov domény nemôže byť totožný s TLD doménou teda nie je možné registrovať com.sk, net.sk, sk.com a pod.

Zrychlená registrácia
- zrýchlená registrácia domény je možná len u nových slovenských doménach. Pri ZR nie je potrebné zasielať rámcovú zmluvu a ani ďalšie dokumenty do SK-NIC a doménu je možné sprevádzkovať do 24 hodín od pripísania poplatku na náš účet. V tomto prípade je doména registrovaná na identifikátor EXO TECHNOLOGIES spol. s r.o. a zákaznik má vyhradné právo prevádzkovať objednanú doménu a taktiež právo kedykoľvek bezplatne previesť doménu na seba .


Doména bola uhradená - zaškrtnite v prípade že poplatok za doménu už bol uhradený (systém Vám zaučtuje doménu až po ukončení zaplateného obdobia), alebo ak si budete registrovať a spravovať doménu sám, pri zaškrtnutí systém neúčtuje poplatok za doménu.
Pri prevode .com, .net,.org,.info,.biz domény od iného poskytovateľa je potrebné pri prevode predĺžiť platnosť domény o 1 rok ciže nezaškrtávajte túto možnosť.

Registráciu si zabezpečím sám - zaškrtnite v prípade že si doménu zaregistrujete sám . V tomto prípade Vám pripravíme webhostingové konto. Nasmerovanie domény, zmenu nameserverov, prípadne A a MX záznamov si musíte zabezpečiť!!!
Nehostujeme warez, chat a download stránky

webmailWebmail


Zaujímavé linkyinzerat.sk - bezplatna inzercia, inzeraty, autobazar, reality

Slovak companies and manufacturers directory

Katalog slovenskych firiem a vyrobkov

Suppliers and products directory
 created by RealData (2005)
 www.realdata.sk  
Všetky ceny sú s 20% DPH.    Konverzny kurz: 1 EUR = 30,1260 SKK
Ceny nezahŕňajú ročný udržiavací poplatok za doménu, ktorý platíme jednotlivým správcom domén.

stránka vygenerovaná za 0.2357s

webhosting zaregistrujte si domenu